Konflikt në zonën e Skelës, ja cfarë ndodhi në mbrëmje në Vlorë

Policia lokale tha se një konflikt mes disa të rinjve në qytetin e Vlorës ka degraduar në përdorimin e thikave.

Behet me dije se ngjarja ka ndodhur ne zonën e Skelës ku pas një sherri, një prej të rinjve ka marrë goditje me thikë në këmbë.

Kliko per me shume info

Policia mberriti menjehere në vendngjarje dhe ka shoqëruar personat e përfshirë në sherr si dhe i riu i plagosur në këmbë nga thika është shoqëruar në spital.

loading...