FNSH do ndërhyjë me forcë? Ish-deputetët e opozitës nisen te Unaza e Re

Ish-deputetët e LSI-së janë nisur në drejtim të Unazës së Re në mbështetje të banorëve protestues.

Bëhet e ditur se Petrit Vasili, Endrit Braimllari, Perparim Spahiu dhe Floida Kerpaci, janë disa nga deputetët e kësaj partie që po i bashkohen protestës.

Kliko per me shume info


Situata është shumë e tensionuar pasi ka ka informacion se forcat e ndëqrhyrjes së shpejtë do të ndërhyjnë për pengimin e protestës.

loading...