E pabesueshme! Puna e parë e Rita Orës ka qënë shitëse atletesh

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora gjatë një interviste të dhënë në Twitter me ndjekësit e saj, ka kujtuar fillimet e saj, duke zbuluar kështu se ka filluar të punojë që 16 vjeçe si shitëse atletesh, ndërsa sot ka krijuar një emër në muzikën botërore.

Ajo thekson se nuk është penduar aspak për punën që ka bërë, pasi ka njohur shumë njerëz.

Kliko per me shume info

“Kam kaluar kohën më të mirë atje. Punoja bashkë me një miken time të ngushtë. Nuk pendohem për asgjë, sepse kam njohur shumë njerëz.

Madje atje njoha disa njerëz që punojnë në labelin tim dhe unë u shisja atlete”, është shprehur Rita.

loading...