E FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në Vlorë, një i lënduar

Një i ri ka mbetur i plagosur me thikë në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (20 mars) pas një sherri banal mes disa të rinjve.

Kliko per me shume info

Burime nga policia bëjnë të ditur se sherri ka ndodhur jashtë një lokali në zonën e Skelës, i cili më pas ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta.

I plagosur është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

loading...