E FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në Shkodër, ndërron jetë 35-vjeçari

Një ngjaje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër.

Një vrasje ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër.

Kliko per me shume info

Krimi i rëndë ka ndodhur në fshatin Ndoj të Shkodrës, pranë fushës së aviacionit.

Deri më tani mësohet se është vrarë Ferdinand Polia.

Njoftimi i policise:

Shkoder Informacion Paraprak Sot në ora 16.30, është derguar në Spitalin Rajonal Shkodër shtetasi N.P, rreth 35 vjeç, i plagosur me armë zjarri.

Megjithe perpjekjet per ti dhene ndihme mjekesore ai ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Grude dhe sipas informacioneve të para është qëlluar disa herë me armë zjarri teksa po levizte me një automjet.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje dhe identifikimin dhe kapjen e autorit/ve

loading...