E FUNDIT/ I vihet tritoli një banese në Durrës, kush ishte objektivi

Në Durrës ka ndodhur gjatë mesditës ës sotme një shpërthim me tritol në oborrin e një banese

Sipas policisë ka vetëm dëme materiale

Kliko per me shume info


Ngjarja në lagjen numër 17 në Durrës

Lenda eksplozive ka shpërthyer në oborrin e banesës së Q.H.54 vjecar reth orës 13.15.

Nga shpërthimi nuk ka të lënduar, vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorëve.

© SYRI.net

loading...