Morena Taraku publikoi foton e pasaportës dhe sapo hapi një sfidëMorena Taraku kohët e fundit na ka surprizuar të gjithëve me dhuratat e shtrenjta që ka bërë publike, mirëpo personi që ia ka dhuruar vazhdon të mbetet enigmë.

Kliko per me shume info

Po flasim për dy unaza, të cilat siç mund t’i shikoni edhe më poshtë duken qartazi se kanë vlera marramendëse.

Ndërkohë ditën e sotme bukuroshja ka vendosur të surprizojë ndjekësit e saj në një tjetër mënyrë. Kësaj here ka publikuar në Instagram foton e saj të pasaportës dhe duket WOW!

Morena shfaqet me një make-up minimalist dhe për hir të së vërtetës nuk duket aspak si një foto pasaporte. Më shumë duket si një foto e shkrepur gjatë një seti fotografik.

“Më trego foton tënde të pasaportës”, mbishkruan Taraku.

Po ta shohim në këndvështrimin e një sfide, një gjë është pak, por e sigurt

loading...