Mjekët i thanë se nuk do bëjë fëmijë, gruaja sjell në jetë një vajzë

Edhe pse mjekët i dhanë shumë pak shanse që gruaja të ketë fëmijë, ndodhi “mrekullia” dhe ajo solli në jetë një vajzë.

Gruaja nga Britani lindi vogëlushen 6 kilogram, e cila gëzon shëndet të mirë.

Kliko per me shume info

Megjithëse ajo më parë kishte vetëm 15 për qind për të mbetur shtatzënë, Joi Buckley lindi fëmijë me peshë prej gjashtë kilogramë.

Spitali po e mbante foshnjën në Njësinë e Kujdesit Intensiv Neonatal për të monitoruar nivelet e saj të sheqerit dhe oksigjenit këtë javë, dhe për fat të mirë nuk ka asnjë problem

loading...