Lindita Halimi tregon të pathënat e shtatzënisë së saj

Gjatë 9 muajve ajo nuk tregoi në asnjë moment se ishte në pritjen e ëmbël, por tashmë Lindita Halimi ka vendosur që të shprehet lidhur me eksperiencën e saj të parë të shtatzënisë.

Kliko per me shume info

Këngëtarja iu përgjigj disa pyetjeve që kishte marrë nga ndjekësit, përmes postimeve në Insta Story.

Ajo tregoi se nuk kishte mbajtur aspak dietë dhe ishte aktive duke u stërvitur në palestër deri në muajin e 7-të.

“Kam ngritur pesha, duke e ulur çdo muaj më pak peshën, më shumë përsëritje të seteve! Kam ecur shumë dhe gjithë pesha e fituar ka shkuar te barku. Ka patur ditë kur s’kam dashur të ngrihem nga shtrati dhe ato ditë kam pushuar normalisht”, shkruan Lindita.

loading...