‘Hajdutet’ e bukura, vipet shqiptare me trend të ri

Instagrami është kthyer në rrjetin social më të përdorur nga të gjithë dhe sidomos për vip-at.

Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë në luftë të vazhdueshme për të qenë personat më të ndjekur shkruan lajmifundit.al

Kliko per me shume info

Së fundimi duket se një kapucet janë kthyer në “mani” për femrat e showbizizt shqiptar.

Një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, sidomos pas pjesëmarrjes në Big Brother, modelja e njohur Françeska Jaçe se fundmi ka publikuar nje foto ku duket si njw ‘hajdute’ seksi e veshur me te brendeshme seksi.

Vajza tjeter e cila është fiksuar pas kesaj manie është Tayna.

Tayna është njëra nga këngëtaret e njohur shqiptare, e cila në tregun kosovar ka bërë shumë bujë.

Çiljeta duket super sexy në skenat e klipit të saj ku dueket se e ka kapur mania e kapucit. /lajmifundit.al

loading...