Ngjarja në Kavajë, kapet 26-vjeçari

Kliko per me shume info

Një 60-vjeçar u plagos me armë gjahu në Kavajë këtë të premte. Mësohet se ndaj tij qëlloi një i ri. Ai është 26-vjeçari S.T. Ngjarja ndodhi në ambientet e një furre buke në qytet.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur për shkak të një konflikti pronësie.

Kliko per me shume info

Pas krimit autori është arrestuar menjëherë nga policia e Kavajës me akuzën për veprën penale “Vrasje me dashje e mbetur në tentativë”, parashikuar nga nenet 76 dhe 22 të Kodit Penal. Materialet hetimore në ngarkim të kësaj ngjarjeje i kaluan prokurorisë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here