Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mall në makinë, prangoset shqiptari

Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi u kap me kokainë. Mediat italiane raportojnë se shqiptari u arrestua në zonën Urbino, pas kontrollit që iu bë në makinë.

loading...

Rekomandojme

Policia gjeti një sasi prej 57 gram kokainë të pastër në bagazhin e makinës.


Kërkimet më pas u zhvendosën në banesën e 40-vjeçarit shqiptar, ku edhe aty iu gjetë një sasi prej 13 gram kokainë dhe disa materiale për paketim.

Shqiptari u arrestua me akuzën e shitjes lëndëve narkotike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet