LAJM I FUNDIT/ Plas në Bulqizë, lëndohet rëndë një shtetas

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Bulqizë.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se ka ndodhur një plagosje.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur pranë “Urës së Çereneçit” dhe nga burimet bëhet me dije se është plagosur një person. /Lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here