Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E ndaluan të hipte në avion, ja arsyeja e çuditshme

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një aeroport.

Një pasagjere është ndaluar të hipi në avionin Thomas Cook për shkak të veshjes. Asaj i kërkuan që të mbuloj në mënyrë që të lejohej të hipte në avion.


Emily O’Connor tregoi se ekuipazhi i tha që veshja e saj ishte e papërshtatshme dhe i kërkuan të vishte një xhaketë.

Thomas Cook kërkoi falje duke shtuar se mund ta kishin menaxhuar më mirë situatën.

21-vjeçarja nga Birmingham shtoi se stafi nuk reagoi kur një pasagjer iu drejtua duke i thënë ‘mbylle gojën grua patetike’.

Ajo kaloi pa problem sigurinë, kontrollin e pasaportave por hasi problemin brenda në aeroplan ku iu kërkua të zbriste ose të vishte një xhaketë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet