Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ Bie zjarr në shkollën e mesme

Diten e sotme një zjarr i fuqishëm ka rënë pasditen e sotmë në një shkollë të mesme.

loading...

Rekomandojme

Ngjarje e rëndë ndodhi në Ishull Lezhë. Zjarri fillimisht ka rënë në një zonë me shkurre dhë barishte pastaj është masivizuar duke përfshirë edhe shkollën e mesme në Ishull Lezhë.

Përveç shkollës zjarri dëmtoi edhe disa shtylla të tensionit të lartë elektrik.

Dyshimet e para janë se zjarri mund të jetë i qëllimshëm, por ende nuk ka version zyrtar për këtë. /Lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet