Basha nga Durrësi: Rama e Dako u kapën duke vjedhur vota

Kliko per me shume info

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me studentë e pedagogë në qytetin e Durrësit.

Gjatë këtij takimi, Basha ka sulmuar në vendin e tij kryebashkiakun Vangjush Dako.

Kliko per me shume info


‘Vangjush Dako e ka vendin në burg. Së bashku me Edi Ramën janë kapur duke vjedhur dhe blerë vota. Ata janë peng i krimit.

Edi Rama është njeriu që kanalizoi Shqipërinë’, tha ndër të tjera kreu i PD-së Lulzim Basha.

loading...

1 COMMENT

  1. Me të vërtetë?E kuptojë se populli injorant ndëgjon kët pallaqo, por smundem ta kuptojë si munden studentët ti dëgjojnë dokrat e Lulit të vogël. Gjdo gjë që ky flet vlen për të dhe partinë e tij, këta duan ta kthejnë Shqipërinë në 1997-n, por nuk do të kenë sukses. Ky dhe Sali Berisha e kanë vendin në burg.Sovrani, Sovrani, ore debil, sovrani ia dha votën PS-te. Vetëm një poull tejet injorant mund të besoj se Lulzim Basha do ti nxjer nga gjendja ekonomike, si munden këta injorantë të harojnë kush vrau Azem Hajdarin, kush e ndihmonte Sërbinë që ta luftojë popullin kosovarë, kush i shpiki firmat piramidare? -Partia Demokratike, dhe kjo parti do ta qojë Shqipërinë drejt humnerës!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here