Albi Nako e shkarkoi me një sms, balerini shfaqet në një tjetër ekran

Kliko per me shume info

Balerini i njohur Graciano Tagani pak kohë më parë deklaroi se nuk do të ishte më pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos.

Por balerini do të rikthehet sërish në erkan dhe këtë hërë si prezantues.

Kliko per me shume info


Ai do të prezantoj rubrikën ‘Dance with Graciano’ në emisionin ‘Mos i fol shoferit’.

Këtë e ka zbuluar vetë balerini në një postim në Instagram ku shfaqet një pjesë nga intervista me të ftuarën e parë Aulona Mustën.

’Që nga kjo e shtunë pjesë e ‘Mos i fol shoferit’ do të jetë dhe ‘Dance with Graciano’. Vendi ku personazhet do të rrëfehen teksa kërcejnë. E para që do ta bëjë këtë është Aulona Musta që unë e dua pa fund dhe kësaj rradhe ka thënë çdo gjë të mundshme’ shkruan Graciano.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here