Aksident i rëndë në Shkodër-Koplik, 26-vjecari humb jetën, një grua përfundon në spital

Kliko per me shume info

Aksidentet vazhdojne te marrin jeten e shqiptareve ne rruget e vendit. Policia informoi se nje person ka humbur jeten dhe nje tjeter eshte plagosur pas nje aksidenti ne rrugen Shkoder-Koplik.

Shkoder/ Informacion Paraprak

Kliko per me shume info

Me datë 15.03.2019 rreth orës 12:00 në aksin rrugor Shkodër- Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm, mjeti tip “Benz” është përplasur me mjetin “Volkswagen” për pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi N. S. 26 vjeç Malësi e Madhe drejtuesi i mjetit tip”Benz” si dhe ka mbetur i dëmtuar jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spitalin Rajonal Shkodër, shtetasi L. M. 59 vjeç banues Malësi e Madhe.

Policia tha se po kryhen veprimet me Grup Hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here