Aksident i rëndë në Shkodër, 1 i pa jetë e 3 në spital

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Shkodër-Koplik.

Nga përplasja e ndodhur rreth orës 12:00 ka humbur jetën një person, e 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Kliko per me shume info


Ende nuk dihen arsyet e këtij aksidenti të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here