U qëllua me breshëri në Tiranë, policia flet për ngjarjen tek “Komuna e Parisit”

Kliko per me shume info

U qëllua me breshëri në Tiranë, policia flet për ngjarjen tek “Komuna e Parisit”

Policia e Tiranës ka dhënë informacionin zyrtar në lidhje me ngjarjen e ndodhur tek Komuna e Parisit në Tiranë. Sipas njoftimit, i plagosur ka mbetur 26-vjecari me iniciale E.K.

Kliko per me shume info

Tiranë/Informacion paraprak
Rreth orës 21:50, në zonën e Komunës së Parisit, është plagosur me armë zjarri (në këmbë), në rrethana ende të paqarta shtetasi E.K, 26 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here