Rita Lati thumbon kolegët: Kam qënë parodiste por…

Kliko per me shume info

Aktorja shumë e dashur për publikun Rita Lati ishte e thirrur së fundmi në emisionin ‘Soiree’ të moderatores Jonida Shehu.

Në emision është zhvilluar tema ‘Mbrëmja vlonjate’ ku ishin të ftuar emra të njohur të qytetit të Vlorës si Maya, Rita Lati, Bujar Asqeriu dhe vëllëzërit Veshaj.

Kliko per me shume info


Por mbas mbarimit të këngës ‘Nën një portokalle’ Rita Lati gjeti hapësirën për të thumbuar kolegët e saj.

‘Unë kam kënduar parody gjithë jetën dhe në një farë mënyre edhe kam kënduar ndonjë çikë”, – u shpreh Rita.

Ndërkohë u pasua nga fjala e Bujar Asqeriut: “Rita ka qenë aktore dhe pardiste e shkëlqyer!”

“…Që s’më zëvëndësuan dot aman!”, – tha Rita me ironi dhe me nënqeshje.

Nisur nga fakti që Rita Lati është njohur gjërësisht si bashkëpuntorja e Behar Merës, i cili tashmë është prej vitesh pjesë e Al Paazar dhe drejtuesi i këtij produksioni, Agron Llakaj ishte prezent në Soirée, Rita duket se gjeti momentin për të hedhur edhe një “kunj” për Llakajn dhe Merën

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here