Punonjësi i Bashkisë denoncon Veliajn: Na detyron të …

Kliko per me shume info

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar në profilin e tij në facebook denonciimin e një punonjësi të Bashkisë së Tiranës, i cili akuzon kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, që sipas tij po detyron punonjësit e kësaj bashkie ti bëjnë like dhe share postimeve të Partisë Socialiste.

“Lexoni për detyrën që u ngarkon Lal Plehu punonjësve të Bashkisë!

Kliko per me shume info

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje i nderuar Z. Sali Berisha , Jam nje i ri qe punoj ne Bashkine Tirane . Po na imponojne qe te bejm like dhe share fasades te gjith partise socialiste , kan ngritur dhe portal dhe aty na monitorojne bejm like share apo jo , jan ngritur gjith kordinatoret digjital ne te gjith shqiperine jan te gjith nenpunes shteti..

Serverat jane ngritur nga kompania e Ilir Beqes dhe jane brenda ne bashkine tirane . Rrespekt”

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here