Peza ia plas në sy Fevziut: Ke 10 milionë euro pasuri!

Kliko per me shume info

Një debat i ashpër është zhvilluar sonte në emisionin “Opinion” mes sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi dhe ish-deputetit të PS, Alfred Peza.
Bardhi i tha Pezës se “ke miliona lekë të pajustifikuara”.

Peza ka reaguar, duke u shprehur se “ka vendosur pasuri të ligjshme nga puna si gazetar dhe se nuk ka përfituar asgjë nga mandati i deputetit”.

Kliko per me shume info

Këtu Peza përfshiu dhe Blendi Fevziun, duke thënë se “edhe Fevziu ka 10 milionë euro pasuri, por kjo nuk do të thotë se është e paligjshme”.

Në fillim drejtuesi i emisionit, “Opinion” Blendi Fevziu mbeti i habitur, më pas iu drejtua me humor Pezës: “Fjala jote në vesh të perendisë!” /Mapo

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here