Monika Kryemadhi ofendon keq Ramën: Nuk na frikëson ai shëmtirë!

Kliko per me shume info

Kryetarja e LSI, Kryemadhi është takuar gjatë pasdites së sotme me shtabet e kësaj force politike në Tiranë.

“Politika ka kusuret e saj, qoftë unë, qoftë Petriti, por nuk ka kusure Floida, Keidi, por ne kusuret tona do t’i lajmë dhe do përgjigjemi deri në fund.

Kliko per me shume info

Kjo është qeveria që grabit qytetarët e saj, kjo është qeveria që grabit votuesit e saj. Sot më shumë se kurrë shqiptarët do të dalin në shesh, jo për të shantazhuar, por për të thënë që jemi të lirë.

Fatet tona nuk i ka në dorë as Edi Rama, as banditët e Edi Ramës. Ndaj ju lutem me dorë në zemër, sepse është shumë e rëndësishme që në 16 mars të tregojmë se Shqipëria është aty.

Nuk na frikëson dot, nuk na frikëson as vdekja, jo më një shëmtirë”, tha më tej ajo.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here