Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kush është Enea Keqa, 26-vjecari që u qëllua tek Komuna e Parisit në Tiranë

Policia ka thene se 26-vjeçari Enea Keqa ka mbetur i plagosur me armë tek Komuna e Parisit në Tiranë pas perplasjes mes dy grupeve.

Plumbat e kanë kapur te riun në këmbë, ndërsa i riu po mjekohet në spitalin e Traumës. Autorët nuk janë zbuluar ende nga policia.

Informacioni paraprak i Policisë së Tiranës:

Rreth orës 21:50, në zonën e Komunës së Parisit, është plagosur me armë zjarri (në këmbë), në rrethana ende të paqarta shtetasi E.K, 26 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet