Ish-ministri sulmon Hajdarin: Politika nuk është gjenetike…

Kliko per me shume info

Ish ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj, i ftuar në “News24” ka komentuar përjashtimin e Rudina Hajdarit nga Partia Demokratike.

“Rudina Hajdari është në moshën që i lejohen gabimet, dhe se të bërit politikë nuk është gjenetike, ndërsa gabimet janë dhe pjesë e mësimit…”

Kliko per me shume info

“Hajdari është mbiemër i nderuar. Bërja politikë nuk është gjenetike. Ajo është në moshën kur i lejohen gabimet dhe gabimet janë pjesë e mësimit”, u shpreh shkurt Mustafaj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here