Facebook u kërkon falje përdoruesve pasi u bllokua për orë të tëra

Kliko per me shume info

Dita e djeshme nuk ka qenë e lehtë për shumë biznese apo blogerë, të cilët kanë hasur një problem në rrjetet sociale “Instagram” dhe “Whatsapp” pasi nuk postonin dot asgjë.

Të gjithë njerëzit në gjithë botën i kapi paniku pa e ditur se cfarë po ndodhte gjë që së fundmi e sqaroi”Facebook” më anë të një postimi në faqen zyrtare në “Twitter-it”.

Kliko per me shume info

“Dje si rezultat i ndryshimit të konfigurimit të serverit, shumë njerëz hasën vështirësi në qasjen në aplikacionet dhe shërbimet tona. Tani i kemi zgjidhur çështjet dhe sistemet tona janë duke u rikuperuar. Na vjen keq për shqetësimin dhe vlerësojmë durimin e të gjithëve.””, shkruan Facebook në Twitter.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here