E FUNDIT/ Shoqërohet në polici ish-prefekti i Shkodrës

Kliko per me shume info

Ish-prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani është shoqëruar në polici mesditën e sotme.

Gjithçka ka të bëjë me operacionin policor të zhvilluar sot, ku në pranga janë vënë 12 persona e 4 janë shpallur në kërkim.

Kliko per me shume info

Siç mësohet dy djemtë e Radovanit kanë marrë lekë me fajde dhe ka qenë ish-prefekti që ka bërë denoncim.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here