Dafina Zeqiri i bën publikisht dedikim personit të veçantë

Kliko per me shume info

Dedikimet për to nuk janë vetëm në 8 Mars, por në çdo ditë. Dhe Dafina Zeqiri zgjodhi që të bënte një postim të veçantë për nënën e saj.

Kliko per me shume info

Këngëtarja postoi një foto në Instagram të së ëmës, e cila i puth dorën asaj, ndërsa në mbishkrimin shkruan:

“Çfarë do të bëja pa ty?”.

Një nga dedikimet më të vërteta, që tregon sesa e rëndësishme është nëna në jetën tonë.

Kujtojmë se së fundmi Dafina prezantoi këngën “A e man n’men”, që dyshohet se i dedikohet ish-it të saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here