Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kësaj bukuroshje nuk i lejohet fluturimi për një arsye të çuditshme…

21 vjeçarja Emily O’Connor nuk është lejuar që të fluturojë nga Birminghami për në Tenerife me kompaninë ajrore “Thomas Cook” për një arsye që ajo e quan absurde.

Vajza ishte veshur me pantallona portokalli dhe një bluzë të shkurtër sipër, gjë të cilën stjuardesat e kanë cilësuar provokuese duke i kërkuar që të zbresë nga avioni.

Vajza është çuditur kur ka parë katër persona të kompanisë që e rrethuan duke i kërkuar që të zbresë.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet