Denoncim: Më ndaloi 11 herë policia, më morën 90 euro….

Kliko per me shume info

Ish-Kryeministri Sali Berisha vijon me denoncimet në faqen e tij të ‘Facebook’.

Këtë herë, ai ka publikuar mesazhin e një qytetari shqiptar nga Kosova, i cili ka zgjedhur vendin tonë si destinacion turistik.

Kliko per me shume info


Në mesazhin dërguar Berishës, qytetari nga Prishtina shkruan se policia i mori rreth 90 euro në ndalesat e bëra. Pyetja që ai ka në mesazh, është a do ketë fund kjo gjë për të.

Ja postimi i plotë i Berishës:

Ja ku e ka katandisur Shqiperine regjimi i kakistokracise te Edvinit dhe Klikes se tij.

Narkopolicia ndalon turistin 11 here gjate rruges.

Lexoni mesazhin e turistit dixhital. sb

Pershendetje zoti Berisha,jam nje djal nga prishtina per her te par ket vikend vizitova Tiranen por isha shum pizhman pse erdha ne Tiran,gjat rruges ne 11 vende me ndalen policia prej tunelit e deri ne tiran mi moren 90 euro a eshte kjo e drejt qe policia e nje shteti te bej nje gje te till,pse ndodhin keto gjera me policin shqiptare deri kur te na malltretoj rruges dhe kerkojn euro nga ne deri kur.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here