Të shtëna në Gjakovë, një pa jetë dhe një i plagosur

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjakovë.

Një person është vrarë me armë zjarri ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Marmull të Gjakovës.

“Në fshatin Marmull të Gjakovës një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur”, ka njoftuar policia ndërsa ka shkuar në vendngjarje por ende nuk janë bërë të ditura rrethanat e ngjarjes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here