Rrëzohet nga lartësia, ndërron jetë punëtori në Kuçovë

Kliko per me shume info

Rrezohet nga nje lartësi dhe ka ndërruar jetë një puntor në Kuçovë.

Ai është i moshës 50 vjeçare dhe ka ndërruar jetë gjatë transportit për në spital.

Kliko per me shume info


A.G. Punonte në një biznes të naftës në këtë qytet.

Policia po punon të zbardhë rethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë. /Lapsi

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here