Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rrëzohet nga lartësia, ndërron jetë punëtori në Kuçovë

Rrezohet nga nje lartësi dhe ka ndërruar jetë një puntor në Kuçovë.

loading...

Rekomandojme

Ai është i moshës 50 vjeçare dhe ka ndërruar jetë gjatë transportit për në spital.


A.G. Punonte në një biznes të naftës në këtë qytet.

Policia po punon të zbardhë rethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë. /Lapsi

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet