Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Guardiola trajner i Roaldos? Tekniku: Nuk shkoj tek Juventusi

Pep Guardiola, trajneri i Manchester Cityt, i ka mohuar spekulimet mediatike se do të jetë trajner i Juventusit në sezonin e ardhshëm.

loading...

Rekomandojme

Guardiola ka thënë se do të qëndrojë për të paktën edhe dy vjet në Angli.

Të shtunën ne media u raportua se Pep Guardiola ka arritur marrëveshje për t’u bërë trajner i Juventusit, në fund të sezonit.

Gazetari qe kishte raportuar transferimin e Cristiano Ronaldos verën e kaluar, tha se spanjolli tashmë ka marrëveshje me klubin italian.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet