Goli më i çuditshëm në Europë, autori shënoi pa e kuptuar

Kliko per me shume info

Ky mund te jete nje nga ata gola te rralle qe as vete autori nuk e ka pritur. Në ndeshjet e Europa League, pati një episod në minutën e 39-të.

Ne ndeshjen ndërmjet Sevilla-s dhe Slavias së Pragës, në stadiumin “Sanchez-Pizjuan” u shenuagoli i çuditshëm.

Kliko per me shume info

Çekët barazuan 2-2 nga një goditje këndi, pasi topi i përplas në trupin e lojtarit Kral.

Ishte pikerisht ky i fundit qe nuk e kuptoi atë që ndodhi, ndërsa pikerisht ne kete rast Sevilla humbi portierin Vaklik, i cili u dëmtua fizikisht.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here