Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas takimit me amerikanët, Haradinaj ngjitet në bjeshkët me borë

Kryeministri i Kosoves Ramush Haradinaj eshte ngjitur ne male pas takimit që ka pasur me nënsekretarin politik të SHBA-ve, David Hale. Haradinaj eshte shfaqur në bjeshkët e Belegut. Në një postim në “Facebook”, ka thënë se është për admirim që çdo ditë e më shumë takon dashamirë të skijimit dhe sportit.

Ky është postimi i plotë i Haradinajt:

Bashkë me shumë qytetarë, në bjeshkën e bukur të Belegut, pamë nga afër garën e skive “Kupa e Gjeravicës 2019”, organizuar nga Komuna e Deçanit dhe Federata e Skitarisë së Kosovës. Është për admirim, që çdo ditë e më shumë takojmë dashamirë të skijimit dhe sportit në përgjithësi.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet