Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bllokohen 26 mijë dollarë në Rinas, po transportoheshin jashtë Shqipërisë

Policia ka njoftuar se një sasi prej 26 300 dollarë të padeklaruara janë sekuestruar në Rinas.

Sipas policisë paratë i përkisnin një siriani dhe një turku, të cilët synonin t’i nxirrnin ilegalisht nga Shqipëria paratë.

Strukturat e Antitrafikut të Doganës në bashkëpunim me Policinë gjatë përpunimit të linjës ajrore Tiranë – Stamboll, kane kaluar për kontroll në vijën e dyte shtetasit me iniciale F.E dhe O.A, ku ju gjeten 26.300 dollarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet