Reperi i njohur shqiptar do të performojë në koncertet e Nicki Minaj-t

0

Një prej reperëve të njohur shqiptar do të shoqërojë Nicki Minaj në turneun e saj botëror.

Azet do të jetë një prej të ftuarve special të reperes së njohur dhe këtë e bëri të ditur përmes një fotografie në Instagram.

Kliko per me shume info

Ai do të performojë me Nicki Minaj në koncertet e saj në disa qytet të Gjermanisë, më 21, 22, 23 dhe 28 shkurt.

Kështu që nëse ndodheni në Mynih, Berlin, Frankfurt apo Këln, mund ta ndiqni nga afër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.