Katër makina përplasen tek ‘Ura e Tapizës’, bllokohet aksi rrugor Tiranë-Fushë Krujë

0

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të hëne në vendin e quajtur “Ura e Tapizës” në Krujë, pasi 4 makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Mesohet se pasagjerët që udhëtonin me mjetet kanë marrë vetëm dëmtime të lehta.
Sipas raportimeve është bllokuar qarkullimi nga Tirana në drejtim të Fushë Krujës dhe anasjelltas, ndërsa rradha e mjeteve është rreth 5 km.

Kliko per me shume info

Nuk dihet ende po policia po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.