Ish-zëdhënësja simpatike e Berishës bëhet nënë për herë të dytë

0

Ish-zëdhënësja e PD, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.

Ndonëse lajmin e shtatzënisë së dytë Laura e ka mbajtur të fshehtë gjatë gjithë kësaj kohe, së fundmi është konfirmuar se ish-zëdhënësja e zyrës së shtypit në Partinë Demokratike ka sjellë në jetë një fëmijë të dytë.

Kliko per me shume info

Mesohet se juristja Vorpsi dhe biznesmeni Theodhori Cami tashmë janë bërë prindër edhe të një djali.

Ata janë prindër edhe të një vajze me emrin Krisa dhe është rreth 2 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.