Humbi jetën në aksident, identifikohet i riu

0

Është identifikuar i riu shqiptar që humbi jetën mëngjesin e sotëm në një aksident në Treviso, Itali.

Mediat italiane bëjnë të ditur se nga përplasja e fortë e makinës me një shtyllë elektrike ka humbur jetën 19-vjeçari shqiptar, Klisman Gjini.

Kliko per me shume info


Në këtë aksident, mbetën të plagosur edhe dy të rinj të tjerë.

Dy të rinjtë të moshave 21 vjeç, K. W., Dhe T. R., ndodhen në spital.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.