Gazetarja del publikisht kundër Brexit, zhvishet në transmetim direkt

0

Donte që zëri i saj të dëgjohej në lidhje me Brexit, por tabloidet dhe mediat nuk flasin tjetër veçse për të dhe gjoksin e saj.

Rachel Johson, gazetarja e njohur britanike dhe motra e ish ministrit Boris Johnson, gjatë një talk-show të zhvilluar dje në Sky News, që zhvillohet në një tavolinë të rrumbullakët me disa kolegë, u zhvesh topless për të protestuar gjatë transmetimit direkt në televizion.

Kliko per me shume info

Rachel-që është kundër divorcit me Be, ndryshe nga vëllai i saj Boris, që është një nga iniciatorët-ka denoncuar vështirësinë që ka pasur për të folur për Brexit gjatë debatit ‘dhe teksa po përshëndeste ka hequr këmishën përpara syve të të gjithëve, duke bërë batuta njëra- pas tjetrës.

Pavarësisht se u munduan ta mbulojnë, ajo e kishte zbuluar tashmë gjoksin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.