Erjon Braçe reagon ashpër ndaj Kryemadhit: Oooooo Zooot!

0

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka komentuar deklaratën e kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila tha nga Lapraka se nesër populli do t’i marrë karrigen Ramës, ndërkohë që i kërkoi Zotit t’i japë fuqi.

Braçe thotë se ata që nuk e kanë kuptuar ende duhet ta shikojnë se e gjithë protesta nesër po bëhet vetëm për një karrige.

Kliko per me shume info

Reagimi i Braçes:

Tani,

Flasin në emër të zotit!

Ne emer te Zotit dhe,

Për karrige!

Vetem per karrige!

Kush nuk e ka kuptuar ende, urdheroni;

Gjithçka nesër është për një karrige!

Asgje tjeter!

Ne emer te Zotit per Karrige!

Oooooo Zoooot!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.