Edhe smartphone edhe ‘POWERBANK’, pajisja me funksion të dyfishtë

0

Energizer Poëer Max P18k Pop, një smartfon i kompanisë Energizer do lansohet në Mobile ëorld Congress (MWC) me një bateri prej 18,000mAh.

Një karikim i vetëm e baterisë së pajisjes do të jetë në gjendje të zgjasë 90 orë thirrje zanore, 100 orë dëgjim muzikor dhe dy ditë shikim videosh, sipas vlerësimeve nga Avenir.

Kliko per me shume info

Ajo mund të përdoret gjithashtu si “poWerbank” për pajisje të tjera me funksion të kundërt të ngarkimit.

Poëer Max ka një ekran 6.2 inç, 6GB RAM me ruajtje të brendshme 128GB dhe ruajtje të zgjeruar deri në 128GB.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.