E FUNDIT/ Shkallmuan Kryeministrinë, arrestohen disa persona

0

Disa nga protestuesit e ditës së sotme janë arrestuar nga Policia e Tiranës.

Ata akuzohen se kanë kryer akte të dhunshme gjatë protestës së sotme.

Kliko per me shume info

Policia nisi që të kryente kontrolle në banesat e disa shtetasve dhe 20 prej tyre më pas i shoqëroi në polici.

Ndërkohë që deputetët e PD-së kanë shkuar në Drejtorinë e policisë së Tiranës, të shqetësuar në lidhje me këto arrestime të qytetarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.