Djegia e mandateve/ Basha pret në zyrë Kryemadhin

0

Pas vendimit unanim të grupit parlamentar të PD-së për të djegur mandatet, kreu i PD-së Lulzim Basha ka pritur në zyrë kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kreun e grupit parlametar, Petrit Vasili.

Burime nga selia blu kane bërë të ditur se në qendër të takimit ka qenë pikërisht diskutimi për vendimin e djegies së mandateve.

Kliko per me shume info


Deputetët e LSI-së kanë shprehur hapur mbështetjen e tyre për këtë vendim.

Gjatë takimit mes Bashës dhe Kryemadhit është diskutuar edhe për hapat e mëtejshëm që do të ndiqen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.