Berisha ndan videon e i përgjigjet Ramës: Cunami lebetiti narkoshtetin! (VIDEO)

0

Cunami qe lebetiti Narkoshtetin e Kakistokracise dhe u be sot lajmi i botes. sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 16. Februar 2019

Pas mbylljes së protestës së ditës së sotme nga opozita e bashkuar ka reaguar edhe ish-kryeministri, Sali Berisha.

Përmes një postimi në faqen e tij të ‘Facebook’, teksa ndan videon Berisha shkruan protesta sot ishte një’ cunam që lebetiti narkoshtetin e Kakistokracisë’.

Kliko per me shume info

“Cunami qe lebetiti Narkoshtetin e Kakistokracise dhe u be sot lajmi i botes”, shkruan Berisha.

Kujtojmë që sot në protestë krahas krerëve të opozitës, kryetarit të PD-së Lulzim Basha, kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi ishte i pranishëm edhe vetë Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.