Atentat 52-vjecarit në mes të Fierit, autorët bëjnë shoshë makinën

0

Nje person eshte qelluar me bresheri kallashnikovi mbremjen e sotme ne Fier.

Policia konfirmoi ngjarjen dhe tha se sot rreth orës 21:30, shtetasi E.F, 52 vjeç, banues në Patos, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur me armë zjarri dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Kliko per me shume info

Policia deklaroi se po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Mesohet se i plagosuri eshte shtetasi E.Fejzullahu i cili po merret ne pyetje nga policia ne spitalin e Fierit. Makina e të plagosurot mësohet se është bërë shoshë nga plumbat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.