Aktorja shqiptare tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

0

Eliza Dushku është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Peter Palandijan.

Kliko per me shume info

Aktorja bukuroshe shqiptare ka dhënë lajmin e bukur në premierën e filmit “Mapplethorpe” në New York, nga ku pozoi në krah të partnerit me barkun e rrumbullakosur.

Eliza nuk e fshehu aspak gëzimin teksa pozonte me barkun në fokus të aparateve, e veshur me një golf pas trupit dhe pantallona lëkure të zeza.

Dushku dhe 55-vjeçari, drejtor në një kompani ndërkombëtare imobiliare dhe ish-lojtar tenisi, lidhën kurorë në një ceremoni private në Boston në gusht 2018, pas një viti fejesë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.