Zbardhet dëshmia e policit: Nuk po ngacmoja të miturën, ja për kë ishte video

Është zbardhur më në fund dëshmia e policit të arrestuar në Malësinë e Madhe me akuzën e ngacmimit seksual të një 15-vjeçareje.

Ai pranon autorësinë e videos, por jo akuzën për ngacmim seksual të vajzës.

Kliko per me shume info

“Videoja është e imja, por nuk ka lidhje me ngacmimin për të miturën. Kam qenë duke komunikuar me një tjetër person që kam një lidhje”, ka thënë Berhan Bajrakurti.

Inspektori i Policisë në Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti, u vu në pranga dje nga kolegët pas denoncimit.

Së fundmi është zbuluar edhe rrugëtimi e tij në polici, nga shkarkimi në 2008-ën, puna si faturino dhe rikthimi në detyrë pasi bëri komisionerin në zgjedhjet lokale të 2015-ës.

loading...